Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja ciała
Medycyna estetyczna
Laser IPL
Laser light sheer
Mezoterapia igłowa
Mezoterapia mikroigłowa
Masaże
Opalanie natryskowe
Kosmetyczne wybielanie zębów
Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Makijaż permanentny
Kosmetyka mężczyzn
Pielęgnacja dłoni i stóp
 
GABINET KOSMETYCZNY ALEXSPA
ul.Rynek 4
83-300 Kartuzy
tel. 58 681-26-02
poczta@alexspa.pl

 KONTAKT
58 681-26-02
 
 
Masaże

NOWOŚĆ!

 

MASAŻ LECZNICZY

leczniczy,centryfugalny,wspomagający odchudzanie,drenaż limfatyczny )
 
 
MASAŻ RELAKSACYJNY
(relaksacyjny, aromaterapeutyczny,gorącą czekoladą, masłem kokosowym,olejkiem marchewkowym,gorącymi kamieniami,

 

 

PROPONUJEMY:

• Masaż klasyczny
Masaż polegający na mechanicznym oddziaływaniu na skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe, mięśnie i więzadła. Wpływa również pozytywnie na układ krążenia, nerwowy i wewnątrzwydzielniczy. Stosowany jest w profilaktyce chorób. Regeneruje mięśnie i polepsza ukrwienie skóry.

• Masaż relaksacyjny
Spokojny, delikatny masaż o działaniu relaksującym, uspakajającym i odprężającym. Wpływa na poprawę samopoczucia, likwiduje napięcia nerwowe i mięśniowe. Nawilża i natłuszcza skórę. Poprawia nastrój i odpręża. Polecany zapracowanym i zestresowanym a także wszystkim którzy potrzebują chwili wyciszenia, relaksu i wypoczynku.


• Masaż ciepłymi/ zimnymi kamieniami
Zabieg ten oparty jest na filozofii Dalekiego Wschodu, która zakłada istnienie 14 ścieżek energii Qi-meridianów. Ich prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje zdrowie i dobre samopoczucie. Przebyte schorzenia i negatywne emocje niszczą strukturę energetyczną i prowadzą do złego samopoczucia, a także chorób. Terapia kamieniami oczyszcza czakry i poprawia przepływ energii, a w konsekwencji przywraca dobre samopoczucie

• Masaż pędzelkowy
Azjatycki Masaż Pędzelkowy jest doskonałym urozmaiceniem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt. Wykonywany jest za pomocą delikatnych pędzelków z naturalnego włosia wiewiórki, w rytmie spokojnej, relaksacyjnej muzyki. Całość daje niezwykłe i niezapomniane wrażenia. Przywraca naturalną równowagę skórze, nawilża ją i uelastycznia. Skóra staje się gładka, napięta i aksamitna w dotyku.


• Masaż kryształowymi pałeczkami

Masaż ma działanie oczyszczające i uzdrawiające właściwości ametystu i kryształu górskiego od dawna były wykorzystywane w terapii kamieniami. W połączeniu z odżywczymi substancjami maseł i olejów roślinnych stanowi cudowny zabieg o właściwościach liftingujących i przeciwzmarszczkowych

• Masaż dłoni, stóp
Masaż uciskowy stref refleksowych dłoni. Uaktywnia układ immunologiczny poprawiając funkcjonowanie organizmu. Masaż stóp wykonywany techniką masażu klasycznego i Shiatsu, jest zarówno masażem leczniczym jak i relaksującym. Polecamy szczególnie w stanach ogólnego zmęczenia, ponieważ masując stopy pobudzamy krążenie i wiązki nerwowe łączące ważne organy i partie ciała. Pośrednio więc za pomocą końcówek nerwów zostaje pobudzony cały organizm i polepszone ogólne samopoczucie pacjenta. Efekt rozluźnienia jest odczuwalny już w trakcie zabiegu.

• Masaż bańką chińską
Intensywny masaż antycellulitowy wykorzystywany od dawna w medycynie chińskiej. Polega na masowaniu ciała zassaną gumową bańką chińską. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w usuwaniu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Jest jednym z najskuteczniejszych masaży antycellulitowych.

   
     
POWIĘKSZANIE UST JUVEDERM, LIPOLIZA INIEKCYJNA ,REFRESHING UST - ZABIEG GWIAZD (GŁĘBOKIE NAWILŻANIE UST KW,HIALURONOWYM ), MEZOTERAPIA IGŁOWA, WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK , LASEROWA DEPILACJA LIGHT SHEER
Adam Bolewski usługi WWW