NOWOśCI


BLOOMEA

 

 

BLOOMEA -NOWOŚĆ w Alexspa!!!
Francuski zabieg na twarz,który pomaga pozbyć się uciążliwych problemów takich jak: przebarwienia,blizny,rozstępy,zmarszczki,rozszerzone naczynia krwionośne.

Pierwsze urządzenie do peelingu skóry bez bólu! Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.
Skóra staje się miękka w dotyku, bardziej promienna i rozjaśniona, ponieważ następuje wygładzenie warstwy rogowej naskórka. Usuwanie zmarszczek, zwiększenie napięcia i poprawiony kontur twarzy – to nigdy nie było prostsze! Bloomea rewelacyjnie radzi sobie z piegami, redukuje przebarwienia, także te z nadmiaru słońca czy solarium. Pomaga także na blizny po trądziku. Zabiegi na twarz Bloomea zawdzięczają rewelacyjną skuteczność połączeniu trzech technologii anty-aging, które zwiększają w skórze ilość elastyny aż o 20%, co jest porównywalne do efektów resurfacingu laserowego. Dodatkowo mocno nawilżają i natleniają skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość. Umożliwiają również piękny modeling cery
wrażliwej i naczyniowej. Zabiegi kosmetyczne Bloomea są całkowicie bezbolesne.

Czas trwania zabiegu to ok .60 minut.Przebudowa skóry zaczyna się po kilku godzinach.


Wskazania do zabiegu:
👉Sucha skóra
👉 Wiotka skóra
👉 Zmarszczki
👉 Blizny
👉 Rozstępy
👉Przebarwienia

 

Efekty:
👉 zwiększenie napięcia skóry
👉 ujędrnienie i wygładzenie skóry
👉 poprawa kolorytu i struktury skóry
👉wymodelowanie owalu twarzy
👉 trwałe odmłodzenie dzięki regeneracji kolagenu i elastyny
👉 skóra bardziej promienna i rozjaśniona
👉redukcja zmarszczek
👉dotlenienie
👉 głębokie nawilżenie
👉 mechaniczny resurfacing laserowy
👉redukcja przebarwień i blizn potrądzikowych
👉przywrócenie miękkości skóry

BLOOMEA – ZABIEG OBSYPANY NAGRODAMI!

 

 

 

PROFHILO 

to nowy , bezpieczny zabieg odmładzający doceniony w innych krajach Europy

Profhilo otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagroda za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

 

profhilo - PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

 

 

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się:

 

Jakie problemy rozwiązuje PROFHILO?

 

Jakie są zalecenia i przeciwwskazania?

 

Jak się przygotować?

 

profhilo efekty - PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

 

WŁOSY – DR CYJ HAIR FILLER

Innowacyjny zabieg będący efektem 15 lat badań i ulepszeń laboratoriów biotechnologicznych Caregen, które są największym na świecie producentem peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu używanych w materiałach medycznych i kosmetykach. Polega na wstrzykiwaniu w skórę głowy 1 ml roztworu (w jednorazowej ampułkostrzykawce) hamującego większość procesów prowadzących do utraty włosów.

Zawarte w nim peptydy biomimetyczne to substancje wiążące się z receptorami żywych komórek (np. skóry, mieszków włosowych) i wpływające na aktywność tych komórek poprzez naśladowanie działania substancji znajdujących się w zdrowej, młodej skórze (czynniki wzrostu). Unikalna forma leku – kompleks 7 peptydów zawieszonych w usieciowanym kwasie hialuronowym umożliwia uwalnianie się leku w skórze głowy przez 2 tygodnie po zabiegu.

 

Unikalny skład:

 

Całość leczenia składa się z 4 zabiegów wykonywanych zwykle co 2-3 tygodnie. W wielu typach łysienia, jeśli leczenie jest podjęte szybko, można uzyskać poprawę już po 1-2 zabiegach. W łysieniu androgenowym poprawa następuje wolniej.

DR CYJ HAIR FILLER - WŁOSY - DR CYJ HAIR FILLER

 

TERAPIA PEPTYDOWA AQUASHINE BTX NA TWARZ-głębokie nawilżanie skóry

 

Revofil AQUASHINE to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do stymulującej mezoterapii skóry, wzbogaconych o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych tzw. aktywnych białek.

Kompleksowe działanie preparatów Aquashine z jednej strony wspomaga odnowę komórek, nawilżenie skóry oraz dostarcza komórkom składników budulcowych, a z drugiej redukuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki mimiczne czy przebarwienia.

 

Gama 3 preparatów:

Aquashine BTX– NOWOŚĆ! – redukcja zmarszczek mimicznych

Aquashine– regeneracja i nawilżenie

Aquashine BR– rewitalizacja i redukcja przebarwień

3 x aq

AQUASHINE BTX

Peptydowy ‘relaks’ twarzy  (2 ml)

btx

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

aq1            aq2

Skład Aquashine BTX

aqbtx3

Jak działa botulina peptydowa

Działanie Aquashine BTX polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych bez blokowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, a więc Aquashine BTX nie działa jak botoks, ale zmierza do podobnego efektu – wygładzenia skóry i rozluźnienia mięśni twarzy. Zastosowane w nim związki aminokwasowe hamują wydzielanie i transport acetylocholiny do zakończeń nerwowych, co redukuje skurcze mięśni mimicznych.  Efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny.

Dodatkowo zawarte w preparacie peptydy odżywiają i regenerują skórę, lekko ją napinając i poprawiając jej kondycję.   Aquashine BTX jest zabiegiem pomiędzy klasyczną mezoterapią a botoksem – w naturalny sposób wygładzającym zmarszczki i dodatkowo poprawiającym jakość skóry. Aquashine BTX działa delikatnie, stopniowo rozluźniając zmarszczki mimiczne.

Preparat podawany za pomocą iniekcji metodą klasycznej mezoterapii.

Wskazania Aquashine BTX :

 

REFRESHING UST

 

Popularny zabieg wśród gwiazd, aktorek, modelek.

Zabieg Refreshing ust jest idealny dla osób, którzy chcą nawilżyć i odświeżyć wygląd ust bez ich widocznego powiększenia. Efekt zabiegu to głęboko nawilżone usta, które dzięki temu wyglądają na bardziej świeże i młodsze. Prosty sposób na odmłodzenie ust, ale bez konieczności powiększania ich objętości.

W medycynie estetycznej zabieg Refreshing ust znajduje zastosowanie u pacjentów, którzy pragną:

• nawilżyć usta

• odświeżyć usta

• delikatnie wymodelować usta

 

MEZOTERAPIA IGłOWA FILORGA NCTF HGA

 

Czym jest mezoterapia igłowa?

To metoda wykorzystywana od lat, polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę.

Mezoterapia kosmetyczno - estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli anti - aging, poliwitamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialurunowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci.

Co daje mezoterapia ? Jakich efektów można się spodziewać?

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:

- rewitalizująca skórę,
- regenerująca skórę,
- przeciwzmarszczkowa,
- hamująca wypadanie włosów oraz pobudzająca ich porost,
- odmładzająca skórę,
- oddziałującą na ochronę : foto-starzenie skóry
- przeciwtrądzikowa

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Dlaczego mezoterapia igłowa przynosi takie efekty terapeutyczne?

Skóra stanowi naturalną barierę dla organizmu, granica jej przepuszczalności to cząsteczki nie większe niż 3kDa. Dla porównania na przykład najmniejsza cząsteczka wyizolowana z kwasu hialuronowego ma wielkość 10kDa. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny) poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Kiedy można wykonywać mezoterapię ?

W każdej porze roku, lato również nie jest przeciwwskazaniem, jednak po zabiegu mezoterapii tak samo jak po innych zabiegach nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych przez okres średnio 5 dni.

Czy można przerwać serię zabiegów?

Wykonanie nawet jednego zabiegu spowoduje dostarczenie skórze substancji, których skóra nigdy nie otrzymywała, spowoduje to oczywiście jej odbudowę i syntezę procesów naprawczych niemniej jednak przy większych deficytach skóry dojrzałej zalecane jest celem komplementarnego uzupełnienia niedoborów wykonanie pełnej serii zabiegów mezoterapii.

Wskazania do wykonania mezoterapii:

·         starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;

·         cellulit i rozstępy - bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;

·         wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów.

·         spłycanie blizn potrądzikowych.

Przeciwwskazania do mezoterapii:

·         alergia

·         ciąża, okres karmienia piersią

·         cukrzyca

·         stany zapalne na skórze, opryszczka

·         skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)

·         choroba nowotworowa

·         stosowanie leków przeciwkrzepliwych

 

ŻELAZKO NA TWARZ -   IQ   THERMAL LIFT

ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE Z FALĄ RADIOWĄ - EKSPOZYCJA

 

 

Metoda IQ LIFT® Thermal to skuteczna aktywacja wytwarzania i regeneracji kolagenu oraz energetyczne pobudzenie procesów samonaprawczych w tkankach.Innowacyjne zabiegi regenerujące skórę pozwalają uzyskać zaskakująco szybkie i trwałe efekty.

Thermal Lift w bezpieczny sposób podgrzewa i reorganizuje włókna kolagenowe warunkujące jędrność, napięcie i młody wygląd skóry. Wykorzystana w urządzeniu specjalistyczna, wielopunktowa sonda skutecznie emituje energię fal radiowych do głębszych warstw skóry. Pod jej wpływem zwiększa się temperatura w tkankach poprawiająca  ich dotlenienie i odżywienie oraz następuje pobudzenie  komórek do samoregeneracji, przez co zwiększa się ich odporność

JAK DZIAŁA IQ LIFT®THERMAL?

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod niechirurgicznego odmładzania  skóry oraz jej regeneracji. Zabiegi niwelują efekty starzenia się skóry,  zwiększają jej gęstość i odporność. Fale radiowe to energia elektromagnetyczna, która dociera w głąb skóry. Następuje wzbudzenie jonów i w wyniku ich ruchu oraz ocierania się o siebie, tkanki zostają podgrzane. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzane ciepła wewnątrz tkanek w wyniku czego dochodzi do:

TECHNOLOGIA PEŁNEJ KONTROLI

Zastosowanie wielopunktowej, bipolarnej sondy  wywołuje intensywne podgrzanie włókien kolagenowych z zachowaniem całkowitego  bezpieczeństwa. Fale radiowe IQ LIFT®Thermal  wykorzystują technologię pełnej kontroli emisji energii i charakteryzują się wysoką precyzją. Przykładanie specjalnej sondy do skóry daje efekt niewidocznej energetycznej „sieci” i sprawia, że energia jest rozprowadzana równomiernie w głąb skóry, zapewniając lepsze efekty.

PULSACYJNA I CIĄGŁA EMISJA FAL

W urządzeniu zastosowano emisję fal radiowych ciągłą i pulsacyjną. Emisja ciągła jest stosowana do ogólnej poprawy owalu twarzy, soft liftingu i remodelingu. Natomiast tryby pulsacyjne emitują energię w odstępach 1, 1,5 i 2 sekundy. Metoda ta umożliwia intensywniejsze podgrzanie tkanek i efektywniejsze spłycanie zmarszczek. W zależności od grubości skóry i głębokości zmarszczek stosuje się jedną z trzech rodzajów emisji.

Efekty zabiegów IQ LIFT® THERMAL

 

Karboksyterapia - JULIE CARBOXYTHERAPY™

 


KARBOKSYTERAPIA - Jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej.

Pracujemy na najnowszym urządzeniu do inteligentnej karboksyterapii JULIE CARBOXYTHERAPY™

Terapia „cudownym gazem” (CO2) ma ogromną przyszłość w medycynie estetycznej, z roku na
rok odkrywane są jej kolejne możliwości.

Małoinwazyjna i bezpieczna metoda wykorzystuje stale obecny w naszym organizmie dwutlenek
węgla.


Wielokierunkowe działanie – JEDEN ZABIEG, który działa na wiele potrzeb estetycznych

Co potrafi karboksyterapia?
Karboksyterapia
Karboksyterapia

1. CIAŁO – wyszczuplenie i skuteczna redukcja cellulitu
Za pomocą serii karboksyterapii jesteśmy w stanie zniwelować cellulit w stadiach od I –
IV. Efekty metody są imponujące – cellulit zmniejsza się średnio aż o 80%. Dochodzi także
do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podskórna iniekcja CO2 mechanicznie uszkadza
adipocyty, co prowadzi do naturalnej lipolizy, czyli usunięcia tłuszczu z rozrośniętych i
przepełnionych komórek tłuszczowych. Błony komórkowe pękają, a płynna zawartość
adipocytów jest metabolizowana . Proces ten jest przyspieszony dzięki lepszemu ukrwieniu i
dotlenieniu.

Zmniejszenie cellulitu – nawet o 80%

Miejscowa redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej (m.in.na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach)
Ujędrnienie skóry po ciąży, odchudzaniu itp.

2. CIENIE POD OCZAMI I OBRZĘKI – pokonane

Jakość skóry wokół oczu poprawia się, ponieważ aplikacja CO2 stymuluje produkcję kolagenu,
dzięki czemu tkanka mająca skłonność do ścieńczenia zagęszcza się i odzyskuje jędrność.
Iniekcja dwutlenku węgla uruchamia proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych,
poprawia się krążenie w tym rejonie, a co za tym idzie i drenaż limfatyczny. Lepiej dotleniona i
ukrwiona skóra łatwiej pozbywa się toksyn (schodzą obrzęki) oraz rozjaśnia się (redukcja cieni
pod oczami).
Karboksyterapia ma także działanie lipolityczne, dzięki niej niwelujemy poduszeczki tłuszczowe
okolic oczu.
Nowoczesna karboksyterapia jest nieinwazyjna nawet w przypadku wrażliwej skóry pod oczami,
ponieważ urządzenie precyzyjnie dawkuje najbardziej komfortowe ilości gazu.

👉Rozjaśnienie skóry wokół oczu
👉Redukcja cieni pod oczami
👉Likwidacja obrzęków i worków pod oczami
👉Ujędrnienie i zagęszczenie skóry pod oczami
👉Spłycenie zmarszczek pod oczami
👉Redukcja poduszeczek tłuszczowych w rejonie oczu

3. TWARZ, DEKOLT, DŁONIE – rewitalizacja i odmłodzenie

Karboksyterapię na twarz, dekolt i dłonie stosujemy przede wszystkim dla pobudzenia
procesów, które zwiększą ilość kolagenu i elastyny w skórze. Naszym celem jest zagęszczenie
i pogrubienie skóry, tak by jak najdłużej zachowała ona jędrność i elastyczność. Rozbudowa
kapilar i związane z tym lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry prowadzi do także do
spektakularnej poprawy jej kolorytu. Działanie lipolityczne karboksyterapii pozwala nam
zastosować ją do modelowania podbródka (redukcja lokalnej akumulacji tłuszczu).

👉Ujędrnienie, pogrubienie i uelastycznienie skóry
👉Redukcja drugiego podbródka
👉Poprawa kolorytu

4. TERAPIA BLIZN I ROZSTĘPÓW
Spektakularne efekty daje zastosowanie karboksyterapii w przypadku rozstępów i blizn. Tutaj
możemy liczyć na zmniejszenie ich widoczności na poziomie 60-80%.
Wywołana przez podanie CO2 angiogeneza, czyli tworzenie się nowych naczyń krwionośnych w
skórze, prowadzi do wyrównania kolorytu rozstępów oraz blizn. Synteza włókien kolagenowych
poprawia strukturę skóry, czyli wygładza ją. Rozstępy wtapiają się w otaczającą je skórę. Co
ciekawe, terapia sprawdza się także w przypadku rozstępów i blizn starych (jasnych), które są
bardziej oporne w leczeniu.
Dodatkowo śródskórna aplikacja CO2 powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej
sprężysta i elastyczna.

👉Rozjaśnienie blizn i rozstępów
👉Uelastycznienie skóry pokrytej rozstępami i bliznami

Bezpieczeństwo zabiegu
Karboksyterapia jest skuteczna, bezpieczna i małoinwazyjna, o czym świadczy fakt, że
nie wymaga nawet znieczulenia miejscowego. Terapia nie pozostawia śladów które
uniemożliwiałyby pacjentowi powrótu do normalnej aktywności. Pacjenci mogą jedynie
odczuwać ucisk i rozpieranie tkanki w trakcie i kilka minut po zabiegu. Zdarzają się też
krótkotrwałe zaczerwienienie oraz obrzęk.

Pracujemy na pierwszy na świecie inteligentnym systemie do karboksyterapii
Inteligentny i innowacyjny system karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry
zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania.

Air Clean System – odpowietrzanie systemu
Zadaniem programu ACS® jest maksymalne pozbycie się powietrza atmosferycznego ze
wszystkich podzespołów urządzenia. Program skupia się przede wszystkim na oczyszczeniu
układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej nowoczesnych systemów
zabezpieczających, wykorzystywany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje
prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych po zabiegu o blisko 84,6%.

Double Heating System – podwójne podgrzewanie gazu
Double Heating System to nowoczesny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest
to innowacyjne połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą
pracować razem lub zupełnie niezależnie od siebie.

Precision Flow Control – precyzyjna kontrola przepływu dwutlenku węgla
Karboksyterapia Julié jest wyposażona w innowacyjny system PFC®, który pozwala na
precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.
Dzięki maksymalnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest odpowiednie zastosowanie się do
ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły
skuteczność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

Certyfikat medyczny
"Julié" pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna
sterylność oraz czystość powyżej 99,5%.
Wybór karboksyterapii "Julié" daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Sam aparat posiada
wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość
wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jedynie medyczny dwutlenek węgla o czystości
> 99,5% 
daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków
ubocznych. Podstawowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji, to < 1% tlenu, < 4% azotu
oraz > 95% dwutlenku węgla.


Wskazania do zabiegu karboksyterapii:
👉cienie, worki pod oczami
👉osłabiona cebulka włosów
👉łysienie androgenowe
👉łuszczyca skóry głowy i ciała
👉zmarszczki
👉biorewitalizacja
👉wiotkość skóry
👉blizny
👉rozstępy
👉cellulit
👉zlokalizowania tkanka tłuszczowa

Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii:
👉ciąża i okres laktacji
👉ostra niewydolność serca
👉niedawny zawał serca
👉ciężka niewydolność nerek, dializy
👉niedawno przebyty udar mózgu
👉chroniczne choroby płuc, POCHP
👉niekontrolowane ciśnienie krwi
👉epilepsja
👉jaskra
👉niedawne zapalenie żył lub zator płuc
👉niekontrolowana cukrzyca
👉nowotwór, chemioterapia
👉poikilodermia (zaburzenia barwnikowe hiperpigmentacyjne/naczyniowe)
👉zaburzenia gojenia, choroby tkanki łącznej
👉skaza krwotoczna
👉hemofilia (zaburzenia krzepliwości krwi)
👉zakażenie bakteryjne
👉cellulitis (to nie jest cellulit, który jest wskazaniem)
👉opryszczka w ostrej fazie
👉wirusowa infekcja skóry
👉trądzik różowaty, czerwona szyja i dekolt
👉antybiotykoterapia
👉łuszczyca w fazie aktywnej w miejscu zabiegu
👉skłonność do bliznowców

ZABIEG NA OKOLICE OCZU

z KWASEM HIALURONOWYM ORAZ MASAŻEM SPECJALNYMI OKULARAMI MASUJĄCYMI

Działanie przeciwzmarszkowe, redukujące opuchnięcia oraz zasinienia. Poprawa nawilżenia, redukcja zmarszczek oraz rozjaśnienie okolic oczu.

 

 

HENNA PUDROWA 

 

Henna pudrowa w Alexspa!!!
Henna zawiera zhydrolizowane białka, kompleks witamin i przeciwutleniaczy pomaga wzmocnić i stymuluje wzrost włosów oraz poprawia naturalną kondycję brwi. To sprawia, że henna w Alexspa jest idealna dla osób, które mają słabe, nadmiernie przerzedzone brwi lub są w trakcie rekonstrukcji po uprzedniej, niewłaściwej regulacji brwi. Ta innowacyjność składników odróżnia produkty Elleebana Brow Henna od konkurencji i sprawia, że są genialne w zakresie ewolucji usług stylizacji i koloryzacji brwi.