CIĄŻA


Skóra kobiety w ciąży jest grubsza i bardziej wrażliwa, włosy są lśniące, skóra głowy dobrze ukrwiona. Specjalne zabiegi kosmetyczne dla przyszłych mam wykorzystują głównie połączenie olejków roślinnych, aromaterapii oraz masażu.
W łagodny sposób poprawiają jędrność skóry, normalizują jej funkcje, oczyszczają i odświeżają. Działają na wiele zmysłów, szybko przynosząc wyjątkowe odprężenie. Dzięki regularnym zabiegom można skutecznie zredukować powstające rozstępy oraz poprawić ogólną kondycję skóry.


Dla Pań, którym na skutek ciąży pogorszyła się kondycja cery, pojawiły się przebarwienia i krostki polecamy preparaty ziołowe, które delikatnie oczyszczają skórę, usuwając z niej zaskórniki i krostki. Efektem jest gładsza i promienista cera. Przy tej okazji stosowane są maseczki owocowe, bogate w witaminy i flawonoidy, które nie tylko korzystnie wpływają na skórę, ale również na cały organizm. Warto skorzystać również z zabiegów dotleniających i aromaterapii. Uzupełnieniem kuracji oczyszczającej może być masaż relaksujący twarzy, dekoltu i szyi, który uspokaja i odstresowuje, a także poprawia ukrwienie i nadaje ładny koloryt.

Istnieje szerokie spektrum zabiegów, z których mogą skorzystać Panie spodziewające się maleństwa. Szczególnie polecamy zabiegi oczyszczające i nawilżające na twarz oraz te o działaniu regenerującym i relaksujące na całe ciało.

-zabiegi pielęgnacyjne dla twarzy wykonywane indywidualnie dobranymi preparatami,
-masaż twarzy szyi i dekoltu,
-pielęgnację dłoni i stóp,
- szczególnie odprężający pedicure,
-zabiegi na ciało,
-opalanie natryskowe,
- masaże ciała,
-relaksacyjny masaż stóp i podudzi,